Підписатися на RSS

/Files/images/Priz-zritelskih-simpatiy1.jpg

ВІТАЄМО!

Колодія Михайла, учня 10 класу, за І місце у міжшкільному конкурсі «Лелече віче» в номінації «Дивослово»

Сеничак Ірину, ученицю 7 класу, за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

Сеничак Ірину, ученицю 7 класу, за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Сеничак Ірину, ученицю 7 класу, за ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

Сеничак Ірину, ученицю 7 класу, за ІІІ місце в районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Берещака Ігоря, учня 8 класу, за ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Микитин Вероніку, ученицю 10 класу, за ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Команду учнів 10 класу «Козаки» (Скамбара Назар, Леськів Остап, Вдович Андріана, Сукмановська Діана, Дмитришин Віталій, Боровець Тарас, Колодій Михайло) за ІІІ місце у районній грі «Козацькі забави-2016»


ГОРДІСТЬ ШКОЛИ

2015 – 2016 н.р.

Відмінники в навчанні

1.Байцар Юлія – 3а клас
2. Помірча Єва – 3а клас
3. Боровець Анастасія – 4а клас
4. Турковид Володимир – 4а клас
5. Яхторович Остап - 4а клас
6. Струк Оксана - 4а клас
7. Бугір Діана – 5 клас
8. Книш Андрій – 5 клас
9. Ковалишин Христина – 5 клас
10. Леськів Тетяна - 5 клас
11. Лесів Анастасія – 5 клас
12. Штойко Максим – 5 клас
13. Коцун Христина – 6 клас
14. Сеничак Ірина – 6 клас
15. Лесів Соломія – 6 клас
16.Клим Вікторія – 6 клас
17. Ропушанська Вікторія – 7 клас
18.Помірчий Данило – 7 клас
19.Берещак Ігор – 7 клас
20. Яцишин Олег – 7 клас
21. Капустяк Галина – 8 клас
22. Гаврилів Роксолана – 9 клас
23. Гордик Софія – 9 клас
24. Микитин Вероніка – 9 клас
25. Леськів Остап – 9 клас
26. Сукмановська Діана – 9 клас
27. Скамбара Назар – 9 клас


Таланти твої, Україно!

1.Сало Софія – 2а клас
2. Скрип Юлія – 2а клас
3. Боровець Анастасія – 3клас
4.Микичак Анастасія – 5 клас
5. Ковальська Вікторія – 5 клас
6.Клебан Андріана – 5 клас
7.Чіх Ростислав – 5 клас
8. Леськів Тетяна - 5 клас
9. Рондяк Юлія – 5 клас
10.Головацька Діана – 5 клас
11.Бугір Діана – 5 клас
12. Лесів Анастасія – 5 клас
13. Свідерська Наталія – 5 клас
14. Ковалишин Христина – 5 клас
15.Кузьма Лілія – 5 клас а
16.Тишик Юлія – 5 клас
17.Коцун Христина – 6 клас
18.Вольф Олена – 6 клас
19. Цар Юлія – 6 клас
20.Капустяк Олена – 6 клас
21.Телюк Вікторія – 6 клас
22. Лесів Соломія – 6 клас
23.Сеничак Ірина – 6 клас
24.Федечко Анастасія - 6 клас
25.Солук Юліана – 6 клас
26. Боровець Соломія – 7 клас
27. Берещак Ігор – 7 клас
28. Богач Ліля – 7 клас
29.Гаврилів Соломія – 7 клас
30.Помірчий Данило – 7 клас
31.Ропушанська Вікторія – 7 клас
32.Щурко Уляна – 7 клас
33.Яцишин Олег – 7 клас
34.Василів Владислав – 8 клас
35.Сабадаш Юлія – 8 клас
36.Паленга Христина – 8 клас
37. Кіх Марта – 8 клас
38. Добрич Юлія – 8 клас
39.Капустяк Галина – 8 клас
40.Періг Анжела – 8 клас
41. Вдович Андріана – 9 клас
42.Сукмановська Діана – 9 клас
43.Колодій Михайло – 9 клас
44. Чапляк Марта – 9 клас
45.Микитин Вероніка – 9 клас
46.Гордик Софія – 9 клас

Кiлькiсть переглядiв: 449

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.