Підписатися на RSS

Тизьо Марія Василівна

Директор навчального закладу


2018 рік

Класний керівник - Пуківська Оксана Омелянівна

/Files/images/IMG-fdef4dacec281117462faf175ce9292b-V.jpg

1. Артимович Денис

2. Боровець Тарас

3. Гаврилів Роксолана

4. Гордик Софія

5. Гладка Діана

6. Дмитришин Віталій

7. Вітик Назар

8. Вдович Андріана

9. Скамбара Назар

10. Слобода Павло

11. Колодій Михайло

12. Леськів Остап

13. Микитин Вероніка

14. Микитин Святослав

15. Сукмановська Діана

16. Трачук Ганна

17. Чапляк Марта


2016 рік

Класний керівник - Середа Оксана Михайлівна

/Files/images/DSCN2969.JPG

1. Артимович Любомир

2. Вільшанецький Тарас

3. Довганик Софія

4. Кухар Соломія

5. Мирон Юрій

6. Мохнацький Роман

7. Турко Денис


2015 рік

/Files/images/20150529_131711.jpg

Клаcний керівник – Коцюх Мирослава Степанівна

1. Боровець Назар

2. Капустяк Ігор

3. Капустяк Вікторія

4. Лозинська Соломія

5. Подліпаліна Ярина

6. Слобода Іван

7. Турко Мар'ян

8. Прик Максим

9. Андрейко Андріан

10. Карпінець Віталій

11. Масяк Богдан

12. Станішевський Юрій

13. Зінковський Олег


2014 рік

/Files/images/випускники.jpg

Клаcний керівник – Книш Галина В'ячеславівна

1. Боровець Ліда

2. Бідний Андрій

3. Брославський Назар

4. Кулик Оксана

5. Ляшенко Марія

6. Ройко Руслана

7. Фінницький Ігор

8. Цебрик Святослав


2013 рік

/Files/images/2013.jpg

Клаcний керівник – Граб Галина Михайлівна

1. Артимович Олег

2. Бабій Андрій

3. Величко Андріан

4. Гавчак Андріана

5. Кардаш Мар’ян

6. Микитин Оксана

7. Пстрий Соломія

8. Станішевський Роман

9. Штойко Ірина

10. Ярема Ірина


2012 рік

/Files/images/2012.png

Класний керівник – Іващишин Ганна Павлівна

1. Бонковська Юлія

2. Вахула Андрій

3. Валько Лілія

4. Гаврих Мар’ян

5. Дмитришин Зор’яна

6. Жиров Андрій

7. Кривута Христина

8. Микитин Максим

9. Радіховський Володимир

10. Цебрик Вікторія

11. Чапляк Юлія


2011 рік

/Files/images/2011.png

Класний керівник - Пуківська Оксана Омелянівна

1. Захаревич Назарій

2. Довганик Остап

3. Попович Михайло

4. Шпік Тарас

5. Лаврів Юрій

6. Ярема Михайло

7. Гелей Василь

8. Комендант Андріій

9. Демчишин Юрій

10. Кріль Андріан

11. Кузинів Любов


2010 рік

/Files/images/2010.jpg

Класний керівник - Кордоба Надія Степанівна

1. Андрейко Мар’яна

2. Біжок Тетяна

3. Вахула Назар

4. Велико Остап

5. Довганик Соломія

6. Дорожинський Іван

7. Карпінець Лілія

8. Клим Іван

9. Цепка Ігор

10. Ярема Марія


2009 рік

/Files/images/2009.jpg

Класний керівник - Дригель Марія Степанівна

1. Кривута Ірина

2. Байцар Юрій

3. Чабан Ірина

4. Ропушанський Юрій

5. Столяр Ганна


2008 рік

/Files/images/2008.jpg

Класний керівник - Коцюх Мирослава Степанівна

1. Андрейко Андрій

2. Козловський Андрій

3. Чіх Юрій

4. Лозинський Назар

5. Кріль Іван-Ростислав

6. Валявка Марія

7. Микиак Юлія

8. Гірник Олена

9. Качур Олег

10. Крупа Тарас

11. Цепка Володимир

12. Штойко Василь

13. Шпік Андрій


2007 рік

/Files/images/2007.jpg

Класний керівник - Бідна Леся Павлівна

1. Цебрик Михайло

2. Бігун Зор’яна

3. Тупісь Марія

4. Ференц Іванна

5. Боровець Оксана

6. Кметь Ольга

7. Біжок Ірина

8. Войтків Наталія

9. Любінська Тетяна

10. Солук Наталія

11. Вдович Юлія

12. Петрівська Юлія

13. Кучер Андрій

14. Тимчишин Іван

15. Іваник Юрій

16. Пришляк Ігор

17. Періг Юрій

18. Городний Ігор

19. Качмар Любомир


2006 рік

/Files/images/2006.jpg

Класний керівник – Биць Лариса Іванівна,

Книш Галина В’ячеславівна

1. Андрейко Уляна

2. Бігун Ірина

3. Боровець Олеся

4. Галан Василь

5. Гірник Христина

6. Дмитришин Ірина

7. Дмитришин Тарас

8. Гулик Мар’яна

9. Драган Оксана

10. Занько Марія

11. Зубатий Остап

12. Іванишин Ігор

13. Кметь Орест

14. Максимів Орест

15. Павленко Юлія

16. Чабан Олег


2005 рік

/Files/images/2005.jpg

Класний керівник – Пуківська Оксана Омелянівна

1. Боровець Ганна

2. Солук Галина

3. Тупісь Юлія

4. Валявка Мар’яна

5. Левицький Володимир

6. Байцар Олег

7. Собчик Василь

8. Стопець Владислав

9. Бішко Олег

10. Коцюх Юрій

11. Баландух Юлія

12. Кузинів Мар’яна

13. Каняк Христина

14. Боровець Ірина

15. Качмар Любов

16. Шип Уляна

17. Кулик Наталя


2004 рік

/Files/images/2004.jpg

Класний керівник – Берещак Тетяна Федорівна


2003 рік

/Files/images/2003.jpg

Класний керівник – Кордоба Надія Степанівна

1. Вацлавик Наталія

2. Пстрий Наталія

3. Бобик Любов

4. Паленга Іванна

5. Ощудляк Ірина

6. Масяк Тетяна

7. Жінчин Уляна

8. Занько Іван

9. Сойка Остап

10. Солук Ярослав

11. Солодюк Мар'ян

12. Скрип Ярослав

13. Мончак Володимир

14. Спільник Роман


2002 рік

/Files/images/2002.jpg

Класний керівник – Іващишин Ганна Павлівна

1. Колодій Володимир

2. Пришляк Остап

3. Кривута Роман

4. Герасимів Олег

5. Федечко Олег

6. Любінський Володимир

7. Пуківський Юрій

8. Бурда Дмитро

9. Кулик Галина

10. Веклинець Тетяна

11. Городина Ірина

12. Тизьо Людмила

13. Занько Тетяна

14. Маліновська Мар'яна

15. Микичак Оксана

16. Берещак Оксана

17. Рарух Надія

18. Давид Галина

19. Іванишин Вікторія

20. Хаустова Ірина

21. Косолаб Тетяна


2001 рік

/Files/images/2001.jpg

Класний керівник 11-А– Коцюх Мирослава Степанівна

1. Боровець Галина

2. Боровець Степан

3. Борівець Марта

4. Вдович Олег

5. Гаврилів Роман

6. Гірник Михайло

7. Гуль Ольга

8. Дзвонік Оксана

9. Занько Оксана

10. Мокрик Марія

11. Мокрик Мар'яна

12. Отажонова Зоряна

13. Подольчак Галина

14. Перун Марія

15. Славич Мар'яна

16. Смороковський Андрій

17. Солук Христина

18. Тузяк Андрій

19. Тузяк Оксана

20. Ярема Юрій


Класний керівник 11-Б – Граб Галина Михайлівна

1. Андрейко Петро

2. Андрейко Роман

3. Бальцар Ірина

4. Бідний Андрій

5. Білик Сергій

6. Бурда Мирослава

7. Галан Ігор

8. Дубиняк Степан

9. Жінчин Василь

10. Жінчин Тетяна

11. Зубко Орися

12. Ковалишин Микола

13. Кузьмич Тарас

14. Орищук Галина

15. Піцин Володимир

16. Прийма Роман

17. Пстрий Іванна

18. Сабадаш Тарас

19. Хортик Тетяна

20. Широн Юрій


2000 рік

/Files/images/2000.jpg

Класний керівник 11-А – Карпа Іван Федорович

1. Борівець Ігор

2. Войцих Михайло

3. Гаврилів Юрій

4. Гащук Роман

5. Галичанівська Світлана

6. Демчишин Галина

7. Забарна Наталія

8. Іваніків Михайло

9. Каняк Роман

10. Капустій Роман

11. Лосєва Тетяна

12. Мурин Іванна

13. Прийма Микола

14. Солук Василь

15. Чернявська Олександра

16. Шах Ірина

17. Ярема Василь (Богданович)


Класний керівник 11-Б – Солук Галина Павлівна

1. Бобик Віра

2. Берещак Ярослав

3. Вацлавик Христина

4. Гук Андрій

5. Дмитришин Іванна

6. Дмитришин Любов

7. Духнич Роман

8. Комендант Любомир

9. Кривута Віра

10. Лазарович Уляна

11. Левицький Василь

12. Микичак Назар

13. Ощудляк Андрій

14. Скрип Степан

15. Славич Галина

16. Собчик Оксана

17. Солові Юрій

18. Хомишин Уляна

19. Шпік Галина

20. Ярема Василь


1999 рік

/Files/images/1999 002.jpg

Класний керівник – Вахула Марія Федорівна, Долганик Л.Г.

1. Андрейко Ігор

2. Борівець Михайло

3. Вальовка Віра

4. Вахула Ірина

5. Вороняк Володимир

6. Вороняк Юрій

7. Гуль Мар'яна

8. Давид Богдан

9. Добрич Галина

10. Євочка Галина

11. Іванишин Юрій

12. Каняк Галина

13. Касіян Роман

14. Любінська Галина

15. Любінська Наталія

16. Маліновська Оксана

17. Мазур Олена

18. Микичак Наталія

19. Мокрик Мирослава

20. Орищин Юрій

21. Перун Галина

22. Петришин Марта

23. Рудик Уляна

24. Сабадаш Ігор

25. Тузяк Роман

26. Турковид Василь

27. Федечко Юрій

28. Штойка Юрій

29. Штойко Олег


1998 рік

/Files/images/1998 002.jpg

1. Букіта Наталія

2. Лучків Мар'яна

3. Звірик Марія

4. Мокрик Ірина

5. Орищин Іванна

6. Яремчук Мар'яна

7. Костишин Наталія

8. Гуль Катерина

9. Солук Оксана

10. Отажонова Світлана

11. Цепка Леся

12. Борівець Роман

13. Каняк Ірина

14. Цвик Зоряна

15. Прийма Оксана

16. Демчишин Богдан

17. Сабадаш Василь

18. Пісецький Володимир

19. Кривута Андрій

20. Пстрий Ірина

21. Демків Наталія

22. Цап Ігор

23. Гаврих Андрій

24. Чижук Леся

25. Микитин Галина


1997 рік

/Files/images/1997 001.jpg

Класний керівник –

1. Берещак О.

2. Вальовка Руслан

3. Вдович Р.

4. Галан Володимир Ігорович

5. Галан Володимир

6. Добрич Марія

7. Кондратовський Володимир

8. Кульчицька Галина

9. Масяк Євгенія

10. Мельничук Ольга

11. Петришин Любомир

12. Сойка Віра

13. Спільник Тарас

14. Тузяк Віра

15. Федечко Олена

16. Цепка Галина

17. Ярема Іванка


1996 рік

/Files/images/1996.jpg

Класний керівник – Кордоба Надія Степанівна

1. Климців Ірина

2. Василів Ірина

3. Гащук Світлана

4. Денис Галина

5. Ремська Іванна

6. Мокрик Зоряна

7. Звірик Любомир

8. Яблонський Андрій

9. Гук Віктор

10. Мокрик Руслан

11. Давид Андрій

12. Євочка Любомир

13. Сабадаш Роман

14. Цап Ігор

15. Спільник Орест

16. Зарицький Юрій


Кiлькiсть переглядiв: 952

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.