FacebookПідписатися на RSS

Приклади тем уроків з цивільного захисту


5 клас. Класний керівник - Граб Г.М.

Тема уроку «Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій»

МЕТА: поглибити знання учнів щодо надзвичайних ситуацій, їх типів, причин виникнення; пояснити про миролюбну політику України; довести до учнів завдання і місце ЦЗ в системі загальнодержавних оборонних заходів і ознайомити з організацією ЦЗ; виховувати дисциплінованість, відповідальність за свої дії, організованість.

/Files/images/DSCN1492.JPG/Files/images/DSCN1505.JPG


8 клас. Класний керівник - Берещак Т.Ф.

Тема уроку «Порятунок і захист людей під час надзвичайних ситуацій»

МЕТА: ознайомити учнів з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та порядком дій у деяких надзвичайних ситуаціях; узагальнити знання про стихійні лиха, про сигнали цивільного захисту та оповіщення населення у випадку стихійних лих та аварій; розвивати вміння правильно діяти у надзвичайних ситуаціях; виховувати навички самодисципліни, організованість, впевненість у своїх силах та прагнення допомогти тим, хто цього потребує.

/Files/images/DSC01182.JPG/Files/images/DSC01180.JPG

11 клас. Класний керівник - Книш Г.В.

Тема уроку «Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій»

МЕТА: поглибити знання учнів щодо екстремальних ситуацій; ознайомити учнів з основними способами оповіщення, сигналами ЦЗ і правилами дій при оповіщенні населення про екстремальну ситуацію; виховувати дисциплінованість, відповідальність за свої дії, організованість.

/Files/images/CAM00091.jpg


Година класного керівника на тему "Техніка безпеки"

5 клас. Класний керівник - Граб Г.М.

ТЕМА: "Безпечні оселя та подвір'я"

Мета: нагадати учням правила безпеки у побуті та правила безпечної поведінки під час ігор на подвір'ї; навчити попереджати та запобігати виникненню небезпечних ситуацій, що можуть стати загрозою для життя дитини; виховувати дисциплінованість, обережність та увагу.

/Files/images/DSCN1634.JPG


6 клас. Класний керівник - Іващишин Г.П.

ТЕМА: "Лікарські та отруйні рослини"

Мета: створити умови для осмислення вже відомої та нової інформації про рослини; ознайомити учнів із різноманітними рослинами України; навчити виявляти та розрізняти лікарські і отруйні рослини; виховувати любов до природи, обережність та увагу.

/Files/images/P1230608.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2607

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.