Підписатися на RSS

УЧАСТЬ ШКОЛЯРІВ У РАЙОННИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

№ з/п Рік Прізвище ініціали Місце Назва конкурсу
1 2008 Іванишин Х.А. І Мультимедійна презентація «Вода і життя»
2 2008 Цепка В.Ю. ІІ Конкурс «Лелеки». Номінація «Малюнок»
3 2008 Довганик Н.І. І Конкурс «Лелеки» Номінація «Викладення бісером по дереву»
4 2008 Чабан І.І. ІІІ Конкурс «Лелеки». Номінація «Вишивка бісером»
5 2009 Ярема М.М. І Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Власна поезія»
6 2009 Бонковська Ю.А. І Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Пісня про маму»
7 2009 Чапляк Ю.Я. ІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Пісня про маму»
8 2009 Кріль А.І. І Конкурс «Природа очима дітей». Номінація «Фотографія»
9 2010 Боровець І.І. І Конкурс малюнка. «Я хочу бути здоровим»
10 2010 Ройко Р.Р. І Конкурс малюнка. «Я хочу бути здоровим»
11 2011 Гарагус В.В. ІІІ Конкурс малюнка. «Моя Україна далека і близька»
12 2011 Гарагус В.В. ІІ Конкурс есе «Буду я природі другом»
13 2011 Гарагус В.В. ІІІ Конкурс туристичного малюнка присвячений 20-річчю Незалежності України.
14 2011 Гарагус В.В. І Конкурс малюнку «Різдвяні канікули»
15 2011 Штойко І.С. І Конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей»
16 2011 Кодлубай Г.В. ІІ Конкурс «Різдвяні канікули» Номінація «Народні ремесла». Ікебана «Різдвяна зірка»
17 2011 Цебрик В.Я ІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Соло»
18 2012 Цебрик С.О. ІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Соло»
19 2012 Цебрик С.О. ІІ Конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Художнє читання»
20 2012 Терефера О. ІІ Конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Живописна композиція»
21 2013 Бурач Л.В. ІІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Соло»
22 2013 Капустяк І.В. ІІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Художнє читання»
23 2013 Капустяк І.В. ІІ Читання творів Т.Г.Шевченка
24 2014 Капустяк І.В. І Конкурс «Різдвяні канікули». Номінація «Художнє читання»
25 2014 Гавчак М. І Конкурс «Різдвяні канікули». Номінація «Художнє читання»
26 2014 Спасівська А. І Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Живописна композиція»
27 2015 Боровець А. ІІІ Конкурс читців сонетів В. Шекспіра англійською мовою
28 2015 Спасівська А. І Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Малюнок»
29 2015 Помірчий Д. ІІІ Конкурс «Кращий читач Львівщини-2015»
30 2015 Гаврилів Р. ІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Власна проза»
31 2015 Бурач Л. ІІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Соло»
32 2015 Рондяк Ю. І Конкурс «Писанковий розмай»
33 2015 Давид С. І Конкурс «Писанковий розмай»
34 2015 Першин І. І Конкурс «Писанковий розмай»


УЧАСТЬ ШКОЛЯРІВ В ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

№ з\п Рік Прізвище ініціали Місце Назва конкурсу
1 2008 Іванишин Х.А. ІІ Мультимедійна презентація «Вода і життя»
2 2009 Ярема М.М. ІІ Конкурс «І слово і пісня матусю , тобі». Номінація «Власна поезія»
3 2009 Кріль А.І. ІІІ Конкурс «Природа очима дітей». Номінація «Фотографія»
4 2010 Боровець І.І. ІІ Конкурс малюнка. «Я хочу бути здоровим»
5 2010 Ройко Р.Р. ІІ Конкурс малюнка. «Я хочу бути здоровим»
6 2012 Штойко І.С. І Конкурс плакатів «Здорова сім’я – здорова школа – здорове майбутнє»
7 2014 Василишин В. І 7 Міжнародний екологічний конкурс «Правдивий світ птахів». Номінація «Художні роботи»
8 2014 Мартинишин Д. І 7 Міжнародний екологічний конкурс «Правдивий світ птахів». Номінація «Художні роботи»
9 2014 Турковид Б. ІІ 7 Міжнародний екологічний конкурс «Правдивий світ птахів». Номінація «Художні роботи»
10 2014 Книш А. ІІ 7 Міжнародний екологічний конкурс «Правдивий світ птахів». Номінація «Художні роботи»
11 2014 Терефера О. ІІІ Конкурс на кращий малюнок про зимуючих птахів в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»
12 2015 Терефера О. ІІІ Конкурс на кращий малюнок про зимуючих птахів в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

УЧАСТЬ КОМАНДИ ШКОЛИ В РАЙОННИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

№ з/п Рік Назва команди Місце Назва конкурсу
1 2008 «Пошук» ІІІ «Люби і знай свій рідний край»
2 2009 «Аква-Віта» ІІ «Поїдемо, поговоримо з лісом»
3 2009 «Аква-Віта» І Конкурс плакатів «Довкілля і ми»
4 2009 Ансамбль «Перлина» ІІ Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Вокальні ансамблі»
5 2010 Ансамбль «Перлина» І Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Вокальні ансамблі»
6 2010 Ансамбль «Перлина» ІІ Фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули». Номінація «Вокальні ансамблі»
7 2010 Ансамбль «Перлина» ІІ Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Літературно-музична композиція»
8 2011 Ансамбль «Перлина» І Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Вокальні ансамблі»
9 2012 Ансамбль «Перлина» ІІ Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Вокальні ансамблі»
10 2013 Ансамбль «Перлина» ІІ Фестиваль-конкурс «Сурми звитяги». Номінація «Вокальні ансамблі»
11 2013 Ансамбль «Перлина» І Фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули». Номінація «Вокальні ансамблі»

УЧАСТЬ ШКОЛЯРІВ У МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСАХ

№з/п Рік Назва конкурсу Кількість учасників Золотий сертифікат Срібний сертифікат Бронзовий сертифікат
1 2009 «Кенгуру» 35 12
2 2009 «Колосок» 40 5 14
3 2011 «Кенгуру» 51 23 5
4 2011 «Колосок» 27 18 7
5 2011 «Патріот» 10 7
6 2011 «Гринвіч» 30 6 22 2
7 2013 «Колосок» 76 22 9
8 2013 «Кенгуру» 43 21 18 4
9 2013 «Гринвіч» 24 5 14 3
10 2014 «Кенгуру» 48 21 22
11 2014 «Колосок» 58 33 21
12 2015 «Годівничка» 18

УЧАСТЬ КОМАНДИ ШКОЛИ В РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ

№з/п Рік Місце Вид змагань
1 2009 ІІ Футбол
2 2009 ІІІ Туртехніка
3 2009 ІІ Турзліт. Туристська газета
4 2010 ІІ Настільний теніс
5 2010 ІІ Міні футбол
6 2011 ІІІ Футбол
7 2011 ІІ Турзліт. Туристський обід
8 2012 ІІІ Легка атлетика
9 2012 ІІІ Турзліт. Туристська газета
10 2012 ІІ XXI Спортивні ігри школярів
11 2013 І Боротьба
12 2013 ІІІ Турзліт. Художній номер

УЧАСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ІІ ТА ІІІ ТУРАХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ

№ з/п Рік Прізвище та ініціали Місце Тур Номінація
1 2007 Чабан М.М І ІІ «Класний керівник»
2 2007 Іващишин Г.П. І ІІ «Класний керівник»
3 2008 Команда «Оптимістів» ІІ ІІ Районний конкурс вчителів «Що? Де? Коли?
4 2008 Пуківська О.О ІІ ІІ «Українська мова та література»
5 2008 Тузяк Л.І. І ІІ Мультимедійна презентація «Вода і життя»
6 2009 Тузяк Л.І. ІІ ІІІ Мультимедійна презентація «Вода і життя»
7 2009 Солук Г.П. І ІІ Кращий методичний матеріал
8 2009 Солук Г.П. ІІ ІІІ Кращий методичний матеріал
9 2010 Вахула М.Ф. І ІІ «Бібліотекар»
10 2010 Солук Г.П. І ІІ Кращий методичний матеріал
11 2011 Цепка І.М. лауреат ІІ Вчитель початкових класів
12 2011 Солук Г.П. І ІІІ Кращий методичний матеріал
13 2012 Солук Г.П. ІІ ІІІ Кращий методичний матеріал
14 2012 Тузяк Л.І. І ІІ Заступник директора
15 2012 Тузяк Л.І. І ІІ Захист сучасної моделі навчального закладу
16 2012 Тизьо М.В. І ІІІ Конкурс шкіл сприяння здоров’ю
17 2012 Тизьо М.В. І ІІ Керівник року
18 2013 Помірча М.В. ІІІ ІІ Вчитель світової літератури
19 2013 Тузяк Л.І. ІІІ ІІ Вчитель трудового навчання
20 2014 Тузяк Л.І. ІІІ ІІ Вчитель трудового навчання
21 2015 Гевель Г.В. ІІ Вчитель правознавства
22 2015 Коцюх М.С. ІІ ІІІ Акція «Первоцвіти просять захисту»


Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.