/Files/images/11.png

«ШКОЛА СПРИЯННЯ ЗДОРОВ’Ю – ШКОЛА ДРУЖНЯ ДО ДИТИНИ»

Вся робота педколективу школи за останні роки спрямована на розвиток життєвих навичок здорового способу життя, свідомого ставлення до свого здоров’я як найвищої цінності, відродження традицій, звичаїв, обрядів нашого краю. З 2006 року школа входить в областу мережу Шкіл сприяння здоров’ю. У школі працює тренінговий навчальний кабінет з основ здоров’я. З метою покращення і зміцнення здоров’я школярів створено координаційну раду яка працює за окремим планом, розроблено проекти «Здоров’я- найбільше благо», «Профілактика захворювань», «Тіло-Храм Святого Духа», «Сім’я – сім «я»», “Педагогічна майстерність вчителя”,«Ми помічники», «База здоров’я». У 2009 р. відбулась презентація школи у Львівському обласному будинку вчителя. А в 2012 р. школа увійшла у Національну мережу шкіл сприяння здоров’ю;школа стала опорним районним навчальним закладом, змінилося ставлення учасників навчально-виховного процесу до власного здоров'я.

/Files/images/Рисунок2.png /Files/images/Рисунок1.png

Проблема, над якою працює школа:

«Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес щодо формування у школярів життєвих навичок здорового способу життя та родинне виховання на народних звичаях і традиціях»

Мета Школи сприяння здоров'ю:

залучення батьківської громадськості, представників медичної галузі, органів шкільного самоврядування, громадських організацій та об'єднань до проведення превентивних заходів щодо профілактики негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі; формування в учнів уявлення про основні поняття здорового способу життя, розуміння основ здорового способу життя.

/Files/images/Рис2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1083

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.